→ katalogi online → katalogi kartkowe → katalogi innych bibliotek → e-zasoby |
Katalogi onlineKatalog Główny rejestruje obecnie wszystkie książki dostępne w Bibliotece Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie oraz część zbiorów nutowych i fonograficznych. W przypadku nut można korzystać również z Elektronicznego Katalogu Kartkowego Nut. Spośród zbiorów fonograficznych Katalog Główny rejestruje obecnie wyłącznie nagrania CD, które wpłynęły do Fonoteki po 2012 r. Pozostałe zbiory audiowizualne notuje katalog kartkowy dostępny w Fonotece. Elektroniczny Katalog Kartkowy Nut rejestruje zbiory nutowe, które wpłynęły do Biblioteki Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie do 2013 roku. Jedyny kompletny katalog druków muzycznych – Katalog Kartkowy Nut – znajduje się w Wypożyczalni. Za pośrednictwem Elektronicznego Katalogu Kartkowego Nut można zamówić poszukiwany druk muzyczny, jednak bez gwarancji jego dostępności. Katalog Prac Dyplomowych, Magisterskich i Doktorskich obejmuje prace obronione w Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. W celu wyszukania pracy należy wpisać pojedyncze słowo: UWAGA: Przed złożeniem zamówienia należy się upewnić, czy w opisie katalogowym pracy odnotowana została zgoda autora na udostępnianie.
Katalogi kartkowe
Katalog Kartkowy Nut jest obecnie jedynym kompletnym katalogiem druków muzycznych znajdujących się w zbiorach bibliotecznych Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Dzieli się on na dwie części: alfabetyczną i rzeczową. Jest sukcesywnie uzupełniany oraz, w miarę możliwości, odnawiany.
Katalog dzieli się na dwie części: alfabetyczną i rzeczową. Część alfabetyczna obejmuje wszystkie tytuły według nazwisk autorów lub redaktorów. W części rzeczowej materiały grupowane są według zakresów tematycznych.
Katalog obejmuje płyty CD zakupione do 2012 r., płyty DVD, Blu-ray, analogowe oraz taśmy kasetowe i VHS. Nowszych nabytków CD należy szukać w Katalogu Głównym.
Katalogi innych bibliotekNukat – Narodowy Uniwersalny Katalog Centralny rejestruje dane o zasobach polskich bibliotek naukowych i akademickich. KaRo – Katalog Rozproszony Bibliotek Polskich udostępnia informacje o zbiorach różnego typu bibliotek w Polsce. Sugerujemy wybranie opcji dłuższego niż 30 sekund czasu wyszukiwania w celu uzyskania dokładniejszego wyniku. KVK – Karlsruhe Virtual Catalog – to metakatalog umożliwiający przeszukiwanie kilkudziesięciu baz bibliograficznych jednocześnie.
|